KONST / Litografier / Färglitografi 16185304
nr 1618 5304
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Föräldrar med barnvagn. Signerad HC, daterad -87, bildmått: 44x39, bladets mått: 61,5x55, oramat löst blad
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:54:46
5/5 12:19:12
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström